HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ftohte dhe bardhesi ne stervitje
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 14 Tetor 2009 05:29   pdfShtypEmail

rasunda_stadium_me_borePasi ka mberritur ne Solna ne mbasditen e dites se Marte, rreth ores 20.00 lokale skuadra e Shqiperise, e drejtuar nga trajneri Kuzhe ka zhvilluar stervitjen e pare dhe te fundit perpara ndeshjes ne Stadiumin Rasunda. Nene nje kohe te ftohte dhe me ca rreshje te lehta debore, skuadra shqiptare ka zhvilluar disa ushtrime tekniko-taktike dhe loje midis lojtareve. Grupi ka qene i plote dhe lojtaret kane treguar forme te mire. Pritet qe edhe diten e neserme, te jete nje kohe e ftohte gjate ndeshjes, dicka jo shume pozitive per skuadren tone qe nuk eshte shume e suksesshme kur luan nen temperatura te ftohta ose kohe me rreshje.

Nga Solna
Filip Nemouche


busy
komente