HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 05 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Rezultatet "LIVE" Shqiperia dhe Shqiperia U-21
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 14 Tetor 2009 12:11   pdfShtypEmail
livescore_albaniasoccerAlbaniasoccer.com, ju ofron te gjithe lexuesave te saj qe te ndjekin LIVE rezultatet e dy ndeshjeve, Suedi-Shqiperi dhe Bjellorusi-Shqiperi U-21 tek http://www.albaniasoccer.com/livescore.html.
Formacionet, gola, rastet, kartonat dhe gjithcka gjate ndeshjes.

Me respekt
Stafi Albaniasoccer

busy
komente