HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 03 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Debatik Curri 900 minuta te plota
nga AlbaniaSoccer   E premte, 16 Tetor 2009 01:13   pdfShtypEmail

curri_ibrahimovic_sweden_albania_4_1_1Mbrojtesi i kombetares se Shqiperise, Debatik Curri, eshte i vetmi lojtar i kombetares se Shqiperise qe i ka luajtur te plota te gjitha takimet eliminatore per Kupen e Botes. Mbrojtesi i kombetares Shqiptare ka qene nje mbeshtetje e forte per trajneret Haan dhe kuzhe qe se bashku me Canen kane formuar nje dyshe shume te konsoliduar qe pritet te jete edhe pika me e forte e skuadres ne eliminatoret e ardshme te Evropianit

Enea Shtrepi


busy
komente