HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 09 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
EURO 2012/ FSHF publikon cmimet e “kripura” per ndeshjen me Francen
nga AlbaniaSoccer   E premte, 12 Gusht 2011 21:42   pdfShtypEmail

QemalStafaStadiumTiranaNepermjet nje komunikate per mediat FSHF ka publikuar cmimet per ndeshjen e 2 shtatorit qe Shqiperia do te luaj me Francen. Per nje vend ne Qemal Stafa ata mbremje duhet te paguash shume. Nje bilete ne tribunen kryesore do te kushtoje 10 mije leke, 7 mije leke dhe 5 mije leke ne varesi te karrikes dhe pozicionit. Ne tribunen D2 do te kushtoje 3 mije leke, ne D1 dhe D3 nje bilete ben 2 mije leke. Ne tribunen C dhe E ben 5 mije leke te reja. Shitja e biletave do te nise se shpejti. Per ata qe ndodhen jashte vendit do te kete serish mundesi qe te rezervojne nepermjet internetit.


busy
komente