HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 08 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
EURO 2012/ Klodian Duro : Duhet te shfrytezojme faktorin fushe
nga AlbaniaSoccer   E martë, 30 Gusht 2011 18:50   pdfShtypEmail

klodian__duroMesfushori i kombetares Shqipetare Klodian Duro ne konferencen per shtyp ka deklaruar se:

Duhet të shfrytëzojmë faktorin fushë për të marrë një rezultat të mirë. Do të isha për një barazim ndaj një skuadre si Franca. Duhet te jemi  te kujdesshem pasi ata kane nje sulme mjaft te rrezikshem”, mesfushori elbasanas shpreson te luaje qe nga minuta e pare ne kete ndeshje megjithse momentalisht eshte pa skuader.

Klevis Bejkolli


busy
komente