HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 15 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
EURO 2012/ Armend Dallku: Franca nuk eshte vetem Ribery
nga AlbaniaSoccer   E martë, 30 Gusht 2011 19:55   pdfShtypEmail

armend_dallkuMbrojtesi i kombetares Shqipetare Armend Dallku shprehet optimiste per ndeshjen me gjelat qe do te luhet ne daten 2-Shtator. Ne konferencen per shtype ai deklaroi se :

“Franca eshte nje ekip shume i mire dhe nuk duhet te fokusohemi vetem te Ribery pasi ne perberjen e saj ndodhen shume lojtrare cilesore. Ne do te japim me te miren tone ne fushen e lojes e shpresojme te arrijme nje rezultat sa me te mire”, perfundoi dekalraten e tij Dallku.

Klevis Bejkolli


busy
komente