HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 10 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
EURO 2012/ Kombetarja ne testin e fundit mund 4-0 U-17
nga AlbaniaSoccer   E martë, 30 Gusht 2011 22:18   pdfShtypEmail
kombetarja_stervitet1Ne Niko Dovana kombetarja ka zhvilluar testin e fundit para ndeshjes me Francen. Perballe kane patur kuqezinjte e vegjel te U-17. Kuzhe ka dashur te testoje formacionin me te cilin do te luaj kunder gjelave ne Qemal Stafa. Kroati e ka nisur takimin me nje formacion qe mendohet se do te jete edhe ai i ndeshjes me francezet.Ne porte Ujkani dhe perpara tij Cana, Teli, Dallku e Vangjeli. Ne mesfushe, Kuzhe ka vendosur Bulkun, Currin, Agollin dhe Skelen, ndersa ne sulm dyshen Bogdani-Salihi. Ndeshja miqesore ka folur e gjitha per kombetaren e madhe qe ka shenuar kater gola me ane te Bogdanit, Salihit, Viles e Kapllanit. Kuzhe ne fund te ndeshjes vleresoi formen e futbollisteve te tij dhe tha se e pret me optimizem perballjen me Francen.

busy
komente