HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 11 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
EURO 2012/ Yjet franceze mberrijne ne Tirane
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 31 Gusht 2011 23:17   pdfShtypEmail

francaFranca kundershtari i kuqezinjve per ndeshjen e 2 shtatorit ka mberritur ne Tirane rreth ores 18:00. Yjet e kesaj kombetare jane akomoduar ne hotel Sheraton ku do te qendrojne per pese dite me rradhe. Ardhja e tyre ka ngjallur interesim te madh edhe tek tifozet shqiptar qe kane pare vetem nepermjet televizorit yje si Riberi, Benzema, Evra, Nasri apo Abidal. Te premten do ti shohin ata ne Qemal Stafa por do te mbeshtesin fuqimisht kombetaren kuqezi. Francezet do te sterviten neser ne stadiumin kombetar duke bere pergatitjet e fundit para ndeshjes qe do te luajne me 2 shtator kunder Shqiperise.


busy
komente