HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 04 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Gafe e drejtuesve te “Qemal Stafes”, valevisin mbrapsht flamurin shqiptar
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 01 Shtator 2011 20:19   pdfShtypEmail

Flamuri_mbrapshtSot pasdite ka ndodhur nje ngjarje e shemtuar. Ne stadiumin kombetar “Qemal Stafa” valevitej flamuri yne kombetar. Deri ketu nuk ka asgje per tu cuditur. E shemtuara dhe gafa e madhe ishte flamuri kuqezi me koken poshte. Kjo nuk i ka shpetuar syrit  te njerezve dhe gazetareve te pranishem ne stadium. Kjo gafe eshte bere nga drejtuesit e stadiumit pasi ata jane njerezit qe vendosin flamurin tone si dhe ate francez ne kuader te ndeshjes qe do te luhet neser ne oren 21:00 ne Qemal Stafa.


busy
komente