HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 04 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Kombetarja kuqezi do te vishet me “Adidas”
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 22 Tetor 2011 15:01   pdfShtypEmail

Kombetarja-e-ShqiperiseEdicionin e ardhshem kombetarja shqiptare do te kete nje look te ri. Pas dy viteve me uniformat “Legea” kuqezinjte do te ndryshojne zgjedhje. Federata Shqiptare e Futbollit ka gjetur marreveshjen me firmen e njohur sportive “Adidas” qe ka nisur te bej uniformat e reja per edicionin e ardhshem eleminator. Kuqezinjte po behen gati per ndryshime te medha dhe FSHF ka vendosur te bej gjithcka per te ndertuar nje skuader me te mire se ajo e edicionit qe sapo mbyllem.


busy
komente