HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 28 Tetor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Mustedanagic i kenaqur nga skuadra dhe optimist per te ardhmen kuqezi
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 16 Nentor 2011 00:17   pdfShtypEmail

MustedanagicDzemal Mustedanagic trajneri perkohshem i Shqiperise pas deshjes me Maqedonine ka folur per skuadren qe drejtoi duke vlersuar lojen e tyre dhe gjithshtu ka shprehur optimizem per te ardhmen e kuqezinjve. “Ishte nje ndeshje e mire, nga e cila largohem i kenaqur. Kemi patur mundesi te fitojme, sepse patem me shume raste te mira se kundershtari, por fati s’ishte me ne. Nga dy ndeshjet e fundit miqesore mund te them se Shqiperia ka nje potencial te mire lojtaresh. Trajneri qe do te vije do te kete ne dispozicion futbolliste me perspektiv dhe mund te ndertohet nje skuader me pretendime”, ka thene pas ndeshjes Mustedanagic.

 

 

 

 

 

 

 

 


busy
komente