HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 14 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Garë konkurrimi / Regjistrohu, luaj dhe fito me BETSONIC
nga AlbaniaSoccer   E martë, 22 Nentor 2011 03:50   pdfShtypEmail

loja1-x-2Kompania e basteve Betsonic - www.betsonic.com , ka hapur një garë konkurrimi për 30 personat e parë nga Shqipëria që regjistrohen dhe depozitojnë 30 Euro, Betsonic do u japi atyre të njëjtën sasi. Pjesmarësit  mund të luajnë të gjithë shumën, më pak ose mund të shtojnë sasinë.

Përveç sasisë që vendosin konkurruesit, kush luan baste me më shumë lekë fiton :

1  - Çmimi 100 € (1 person)

2  - Çmimi 50 € (2 persona)

3  - Çmimi 20 € (5 persona)

Duhet të ketë së paku 30 pjesëmarrës që konkurrimi të jetë i vlefshëm.

 


busy
komente