HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 03 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Srecko Katanec prane stolit, 120 mije euro ne vit per te nenshkruar kontraten
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 26 Nentor 2011 00:25   pdfShtypEmail

srecko_katanecSrecko Katanec do te jete trajneri i ardhshem i Shqiperise. Mediat sllovene, me saktesisht gazeta Dnevni Avaz, jepte sot detaje per marreveshjen qe ai do te firmosi brenda pak ditesh me Federaten Shqiptare te Futbollit. Ai pritet te firmosi nje kontrate 2-vjecare dhe ne vit do te perfitoje 120 mije euro. Katanac eshte 48 vjec dhe ka nje eksperience te madhe. Ai me pare ka drejtuar Sllovenine, Maqedonine dhe Emiratet e Bashkuara Arabe deri para pak kohesh.

 

 


busy
komente