HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 15 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Australi / Besart Berisha shenon dygolesh
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 26 Nentor 2011 16:18   pdfShtypEmail
besart_berisha_training_thumbBesart Berisha ka shenuar nje tjeter dygolesh ne fitoren e skuadres se tij Brisbane Roar FC e cila ka mundur me rezultatin e paster 4 - 0  ekipin e Perth Glory. Me kete dygolesh, ish sulmuesi i kombetares se Shqiperise ngjiten ne kuoten e 9 golave dhe kryeson listen e shenuesave me te mire te Liges, nderkohe qe skuadra e Brisbane Roar kryeson klasifikimin.

Klevis Bejkolli


busy
komente