HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 19 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ De Biazi nis zborin me Superioren
nga AlbaniaSoccer   E premte, 20 Janar 2012 23:47   pdfShtypEmail
kombetarja_stervitet1Te shtunen ne mesdite do te nise zbori i Kombetares B. Nen drejtimin e italianit Gianni De Biasi, kuqezinjte do te sprovohen per pese dite ne ate qe quhet tani si zbori i Superiores. FSHF ka bere nje liste prej 25 lojtaresh, me te miret e kampionatit, te cilet De Biasi do ti shohi nga afer dhe do te gjej mes tyre me te miret te cilet me pas mund te luajne ne kombetaren e madhe. Kombetarja B do grumbullohet ne Durres dhe do te qendroj ne hotel Dyrrah deri ne daten 25 janar.

busy
komente