HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 20 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Bekim Balaj do te luaje me U-19
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 07 Nentor 2009 16:29   pdfShtypEmail
albania_u_21_austri_albania_vogelSulmuesi i Vllaznise se Shkodres, i riu Bekim Balaj i cili eshte thirrur per tu grumbulluar nga trajneri Artan Bushati me U-21, do te grumbullohet me kombetaren e U-19 dhe do te luaje si pjese e skuadres se Ramadan Ndreut ne eliminatoret e San Marinos. Balaj dhe Vasil Shkurti ishin dy nga lojtaret me perspektive te cilet ishin te planifikuar per tu aktivizuar me te rinjte, por u grumbulluan nga skuadra e Shpresave per dy ndeshjet eliminatore qe U-21 do te luaje javen e ardhsme ndaj Austrise dhe Bjellorusise. Shkurti do te qendroj me skuadren e U-21, kurse Balaj do te kaloje tek skuadra e U-19.

Enea Shtrepi

busy
komente