HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 20 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Xhevahir Sukaj: Fati nuk ishte me mua!
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 08 Mars 2012 16:26   pdfShtypEmail
xhevahir_sukaj_sepahanSulmuesi shkodran ben debutimin e tij ne Champions League te Azise. Sukaj e filloi lojen si titullare dhe u zevendesua ne minuten e 71-te nga Navidkia. Shkodrani zhvilloi nje loje te kenaqshme dhe nuk munguan as rastet per shenim, por sipas tij, fati nuk ishte prane tij:"Fati nuk ishte me mua ne kete mbremje", u shpreh Sukaj per Albaniasoccer.com, i cili vazhdon te respektoje trajnerin e ekipit te tij, Kroatin Kranjcar qe e beri te mundshem transferimin e tij tek ky ekip."Ishte nje ndeshje e dominuar komplet nga ekipi yne por fatekeqesisht nuk arritem te shenonim me shume se nje gol. Edhe une pata disa raste por nuk arrita te shenoi. Dua te them qe i jam mirenjohes trajnerit Krajncar qe me solli ketu dhe po beson shume tek une.Gjithashtu dua te falenderoi edhe publikun tone te mbrekullueshem qe me mbeshteti gjate gjithe ndeshjes duke thirrur ne kor emrin tim".Golin e vetem te ndeshjes e shenoi Bruno Cesar ne minuten 84.

busy
komente