HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 29 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Shoqata "Kuqezi" kordinim me FSHF
nga AlbaniaSoccer   E premte, 11 Maj 2012 21:31   pdfShtypEmail

tifo_kuq_e_zi_rrugveShoqata e tifozave "Kuqezi" me kerkesen e vet ka zhvilluar nje takim ne zyrat e Federates Shqiptare te Futbollit.

Objekti i ketij takimi ishte kordinimi dhe bashkerendimi i puneve perpara fillimit te ndeshjeve miqesore e zyrtare te Kombetares ne Shqiperise.

Bashkebisedimi ishte i teresesisht konstruktiv dhe i qarte me piketat e nevojshme dhe te parashtruara.

Tifozat "Kuqezi" kishin nje perfaqesi nga Shqiperia, Kosova dhe Maqedonia nderkohe qe stafin e sekretariat te FSHF-se e plotesonin figura te shquara te futbollit shqiptar si Sulejman Demollari, Skender Gega, Alban Bushi, Foto Strakosha etj.


busy
komente