HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 04 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Qatar-Shqiperi ne Rayo Vallecano
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 19 Maj 2012 19:15   pdfShtypEmail

kombetarja_ne_malteNdeshjen miqesore kunder Perfaqesueses se Qatarit  me date 22-maj 2012, Kombetarja e Shqiperise do ta zhvilloje ne stadiumin Rayo Vallecano.

Ky eshte nje stadium me kapacitet 14.500 vende dhe eshte i vendosur ne zonen urbane te qytetit.

Ndeshja do te zhvillohet ne oren 19.00 me oren tone lokale dhe parashikohet qe nje pjese e mire e saj te luhet nen ndricimin e projektoreve.


busy
komente