HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 10 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Nis terhjeqja e biletave per Shqiperi-Islande
nga AlbaniaSoccer   E martë, 09 Tetor 2012 19:38   pdfShtypEmail

bileta_per_ndeshjePer t’iu pergjigjur interesimit  per ndeshjen me Islanden ne Tirane me daten 12.10.2012 ora 19.00 ne kuader te Eliminatoreve te Kampionatit Boteror Brazil 2014 sot ka nisur shitja e biletave per ne stadiumin Kombetar Qemal Stafa.

Te interesuarit e shumte te cilet duan te asitojne ne  mbremjen  interesante Shqiperi-Islande  drejt nje fitore te mundshme te kuqezinjve tane kane mundesi te pajisen me bileten hyrese ne 70  pika ne te gjithe Shqiperine.

Keshtu pervec pikave te njohura ne Tirane dhe prane stadiumit, ne te gjitha qendrat  Western Union ne ne Tirane, Durres, Kavaje, Fier, Vlore, Korce, Berat, Shkoder dhe Lezhe do te jete mundesia e terheqjes se biletave per te gjitha tribunat e stadiumit kombetar.

Mbeshtetesit nga Kosova do ta gjejne kete sherbim ne kryeqytetin Prishtine.


busy
komente