HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Miqësore/ Shqipëri-Lituani më 26 mars
nga AlbaniaSoccer   E diel, 17 Shkurt 2013 07:57   pdfShtypEmail

shqiperi-bosnjeEkipi Kombetar i Shqiperise do te  zhvilloje nje ndeshje miqesore me Perfaqesuesen e Lituanise  ne Tirane me 26 mars 2013. Pas ndeshjes zyrtare ne kuader te Eliminatoreve te Kampionatit Boteror Brazil 2014  me 22 mars ne Oslo me Norvegjine kuqezinjte do te angazhohen ne takimin miqesor me Lituanine. Duke qene se Shqiperia eshte pushim me 26 mars 2013, kjo ndeshje miqesore ne Tirane mban ne ritem lojtaret  e skuadres tone perfaqesuese per te provuar futbollite te rinj e me prespektive. Gjithcka do te jete ne dispozicion te trajnerit De Biasi per te harmonizuar sa me mire ekipin e tij.


busy
komente