HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 04 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombëtarja/ Delegacioni kuqezi mbërrin në Oslo
nga AlbaniaSoccer   E premte, 22 Mars 2013 00:16   pdfShtypEmail
albania_hungary_u_17_Një avion çarter I nisur nga Shqipëria drejt Norvegjisë ka mbërritur në Oslo. Lojtarët kuqezi, stafi teknik me në krye italianin Xhani De Biazi dhe delegacioni I FSHF-së bashkë me gazetarë e tifoz nga Shqipëria janë akomoduar në hotelin “Radisson Blue”. Fillimisht kanë pushuar pak dhe më pas kanë drekuar për tu bërë gati më pas për seancën e fundit stërvitore në stadiumin ku do të luhet ndeshja. Përballë Norvegjisë, kuqezinjtë do të zbresin të premten në fushë në orën 19:00, për të provuar shancet që kanë për të mos dalë pa pikë nga ky takim I vështirë.

Altin Ngjela

busy
komente