HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 10 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Xhani De Biasi / Skuadra e meritoi fitoren!
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 23 Mars 2013 06:13   pdfShtypEmail
giani_de_biassiPas fitores 1-0 perballe Norvegjise ne Oslo trajneri i Kombetares se Shqiperise Gianni De Biasi ka deklaruar se kuqezinjte e merituan fitoren. "Brenda kenaqesise se triumfit ai eshte shprehur se futbollistet respektuan me profesionalizem te qarte te gjitha veprimet ne fushe duke dhuruar nje ndeshje historike e cila u stolis me nje fitore te paster. Natyrisht qe na presin takime te veshtira per te ardhmen por perseri mendoj se tanime jemi ne rrugen e duhur", perfundoi trajneri Italian

FSH
F

busy
komente