HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Legjionarët/ Alban Meha bëhet baba
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 25 Prill 2013 04:58   pdfShtypEmail
alban_mehaAlban Meha është bërë baba. Vajza e ardhur në jetë në datën 23 prill ka marrë emrin Adriana. Mesfushori 26 vjeçar dhe bashkëshortja e tij kanë sjellë në jetë vajzën e tyre të cilen e kanë pagëzuar me emrin Adriana Amina Meha. Vetë futbollisti ka pozuar me të dhe e ka postuar më pas në faqen e tij personale në facebook. Meha pas pak ditësh do të bëj 27-vjeç dhe Adriana duket se ka qenë dhurata e bashkëshortes së tij jo vetëm për ditëlindje por për të gjithë jetën.

busy
komente