HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 29 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Legjionaret/ Jahmir Hyka kalon demtimin
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 02 Maj 2013 04:42   pdfShtypEmail
hyka_mainz_414803599Jahmir Hyka i është rikthyer stërvitjes. Pas tre javësh në bokse, mesfushori shtatshkurtër është riaftësuar aq sa të rinisë përgatitjet me skuadrën e tij të Lucernës. Hyka pësoi një dëmtim muskular duke humbur mundësinë për të luajtur në fazën e fundit të kampionatit zvicerian. Mesfushori tani ka rifilluar stërvitjen dhe shumë shpejt do të jetë i gatshëm e në formë për të luajtur jo vetëm për Lucernën, por dhe për tu bërë gati për takimin e 7 qeshorit që Shqipëria do të luaj në “Qemal Stafa” me Norvegjinë.

busy
komente