HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Legjionaret/ Hamdi Salihi shenon serisht ne Kine
nga AlbaniaSoccer   E martë, 07 Maj 2013 04:31   pdfShtypEmail
hamdi_1salihiHamdi Salihi ka shenuar serish. Per sulmuesin shkodran nuk ka rendesi ne cfare kampionati luan e per ke skuader aktivizohet. Sa here I jepet mundesia per ta derguar topin ne rrjete e ben kete pa pertuar. Te henen, Hamdi Salihi ka realizuar golin e pare ne ndeshjen qe skuadra e tij Jiangsu Sainty ka marre ndaj Guangzhou me rezultatin 2-0. Me këtë gol të shenuar bomberi shkodran arrin ne kuoten e 4 golave te shenuar ne 7 ndeshje te zhvilluara deri tani

busy
komente