HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 04 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ De Biazi ne Durres, nis grumbullimi kuqezi
nga AlbaniaSoccer   E martë, 21 Maj 2013 21:20   pdfShtypEmail
kombetarja_stervitet1Kombetarja e Shqiperise nen urdhrat e italianit Xhani De Biazi do te nise grumbullimin dhe pergatitjet per ndeshjen me Norvegjine. Tekniku te merkuren do te preke token shqiptare dhe direkt pasi te zbrese ne aeroport do te marre rrugen drejt Durresit. Ne resortin ku ai dhe lojtaret kuqezinj do te qendrojne per dite me rradhe do te nisin pergatitjet anti-Norvegji. Te paret do te grumbullohen pese lojtare qe luajne ne Kategorine Superiore dhe me pas nje nga nje do te bashkohen ne grumbullim edhe te tjeret qe do te vijne nga skuadrat ku luajne.

 


busy
komente