HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Ftese zyrtare per Abrashin, Kacen dhe Bashen
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 22 Maj 2013 15:10   pdfShtypEmail
Amir-Abrashi-Swiss_2789413Federata Shqiptare e Futbollit pas perzgjedhjes qe i ka bere trajneri Xhani De Biazi lojtareve, ka derguar tre ftesa zyrtare per tre lojtare te rinj te pa grumbulluar me pare ne skuadren kombetare. Amir Abrashi, Ergys Kace dhe Vullnet Basha jane tre lojtaret qe kane marre ftese zyrtare per tu grumbulluar prej 29 majit dhe per te qene te gatshem per ndeshjen qe Shqiperia do te luaj ne daten 7 qershor ne stadiumin Qemal Stafa perballe Norvegjise. Te tre keta lojtare e kane mirepritur ftesen kuqezi dhe jane gati te behen pjese e Shqiperise pas pak ditesh.

busy
komente