HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombëtarja/ Kristi Vangjeli : Thirrja ime ne kombetare eshte bere si barsaleta...!
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 27 Maj 2013 21:06   pdfShtypEmail

kristi_vangjeli_para_maltes1_577037682Kristi Vangjeli : “Thirrja ime ne kombetare eshte bere si barsaleta "Cfare uje i ke dhene gomarit"... Ne fillim me thonin je i demtuar dhe duhet te aktivizohesh, tani qe une aktivizohem nuk thirrem ne kombetare... Kur une them qe i kam dhene gomarit ujin e ftohte, ata pergjigjen se duhet i ngrohte, kur une i them qe i kam dhene gomarit ujin e ngrohte, ata thon se duhet i ftohte. Kur i them qe i kam dhene edhe ujin e ngrohte dhe te ftohte, me thon se duhet i vaket. Dua te sqaroj te gjithe opinionin sportive ne Shqiperi se Kristi Vangjeli ka dhene maksimumin per fanellen e kombetares. I ka tifozat ne zemer, kombetarja eshte jeta ime dhe asnje s'do te me ndal se dashuruari kete perfaqesuese. Dua te sqaroj gjithashtu se demtimi eshte plotesisht i kaluar dhe jam aktivizuar titullar ne ndeshjet e fundit. Jam 100% gati, por dikush nuk do qe te jem pjese e kuqezinjeve...por ZEMRA IME MBETET GJITHNJE ATY SI DHE E GJITHE SHQIPTARVE.....


busy
komente