HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 04 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Gati projektor gjigand per rruget e Tiranes
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 29 Maj 2013 22:37   pdfShtypEmail
tifo_kuq_e_zi_rrugveInteresimi jashtezakonshem per ndeshjen Shqiperi-Norvegji ka bere qe Bashkia e Tiranes te mendoj per te organizuar mini stadium edhe ne rruget e kryeqytetit. Jo te gjithe do te kene mundesi te presin nje bilete per ne stadiumin kombetar. Ata qe nuk do te munden do te kene si opsion ta shohin ndeshjen ne rruget e Tiranes ku do te instalohen projektore gjigand dhe atmosfera do te jete e ngjashme me ate te stadiumit ku 17 mije veta do te jene te veshur ne ngjyrat kuqezi.

 


busy
komente