HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 04 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Cani me temperature, alarmon kuqezinjte
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 05 Qershor 2013 22:13   pdfShtypEmail
edgar_caniEdgar Cani eshte prekur nga gripi dhe ka qene i detyruar te qendroje ne regjim shtrati. Mjeket e Kombetares i kane ndejtur mbi koke nga frika e perkeqesimit te gjendjes se tij shendetesore. Sulmuesi ka patur temperature dhe nuk eshte stervitur me skuadren por mjeket kane dhene garancine e pritur prej tyre se bomberi kuqezi do te jete i gatshem per te premten ndaj Norvegjise.

busy
komente