HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 05 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Konfirmohet mungesa e Currit, dilema per mbrojtjen
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 05 Qershor 2013 22:17   pdfShtypEmail
debatik_currri_genclerbirligiGjate seances stervitore te marten pasdite eshte lenduar rende Debatik Curri. Ne nje dyluftim me Salihin ka ngelur i shtrire mbrojtesi me te cilin kuqezinjte planifikonin te luanin. Stafi mjeksor eshte vene ne alarm e bashke me ta edhe De Biazi. Te merkuren eshte konfirmuar mungesa e tij ndaj Norvegjise dhe trajneri italian eshte i pasigurte per zevendesin e tij. Admir Teli dhe Tefik Osmani jane dy kandidaturat per mbrojtjen por pritet qe te enjten De Biazi te vendose per partnerin e Mavrajt.

busy
komente