HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 21 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Cmime te cmendura per biletat ne tregun e zi
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 05 Qershor 2013 22:20   pdfShtypEmail
biletaFSHF ka vendosur te nxjerre vetem pak bileta ne sportele por cuditerisht ne tregun e zi me cmime te cmendura mund te gjesh bileta. 50 euro, 60 apo edhe me shume kushtonte te merkuren nje bilete per ne tribunen karshi ndersa te enjten apo dhe ne oret para ndeshjes te premten keto cmime do te rriten. Policia ka dale ne terren per te eleminuar keto abuzime por ka qene e pamundur per ta ndaluar kete fenomen negativ ne vendin tone i perseritur gjithmone per ndeshjet e Kombetares.

busy
komente