HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 04 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Në fokus/ Ergys Kaçe bëhet pjesë e UNICEF-it
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 08 Korrik 2013 15:05   pdfShtypEmail

Ergys KaceMesfushori i kombëtares Shqiptare, Ergys Kaçe, i cili luan në Greqi me PAOK-un e Selanikut, është bërë pjesë e UNICEF, për të kontribuar nëpërmjet reklamimit dhe ndihmës financiare, ashtu si shumë futbollistë të tjerë.Për UNICEF, organizata jo-fitimprurëse globale që ndihmon fëmijët në nevojë, në mbarë botën, kontribuojnë vazhdimisht sportistë me famë botërore, si Mesi, Zidane, apo edhe tenistja e famshme Maria Sharapova.


busy
komente