HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 04 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Igli Tare: Etrit Berisha dëshiron të luajë vetëm për Lacion
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 01 Gusht 2013 02:54   pdfShtypEmail

igli tarePas kontradiktave te shumta mediatike, Igli Tare, Drejtori teknik i Lacios ka informuar shtypin duke qartesuar se portieri i kombetares se Shqiperise Etrit Berisha ka deshire qe te luaje vetem per Lacion.

"Ne po përpiqemi të kënaqim dëshirën e portierit Etrit Berisha i cili dëshiron të luajë vetëm për Lacion", u shpreh Tare duke shpjeguar qarte per mediat Italiane se portieri i kombetares se Shqiperise pritet qe ta kete te ardhmen e tij tek klubi kryeqytetas


busy
komente