HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ De Biasi therret 23 lojtare per miqesoren ndaj Armenise!
nga AlbaniaSoccer   E diel, 11 Gusht 2013 22:55   pdfShtypEmail

albania against hungaryTrajneri i kombetares se Shqiperise, Xhani De Biasi ka thirrur 23 lojtare ne grumbullimin qe skuadra kombetare do te beje per takimin miqesor ndaj Armenise me date 14 Gusht.

Nga lista e formuar vlen te vecohet thirrja per here te pare e lojtareve Shkelzen Gashi (Grasshopers) dhe Emir Lenjani (St. Gallen)

Lista e Kombetares

Portiere

Saimir Ujkani

Etrit Berisha

Orges Shehi

Mbrojtesa

Lorik Cana

Armand Dallku

Andi Lila

Mergim Mavraj

Admir Teli

Renato Arapi

Emir Lenjani

Mesfushore

Amir Abrashi

Ansi Agolli

Migjen Basha

Vullnet Basha

Shkelzen Gashi

Ergys Kace

Valdet Rama

Odhise Roshi

Armando Vajushi

Sulmuesa

Jurgen Gjasula

Ahmed Januzi

Edmond Kapllani

Sabien Lilaj


busy
komente