HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 21 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Ujkani mungon ndaj Armenise
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 12 Gusht 2013 16:35   pdfShtypEmail

ujkani suedi shqiperi goli 4Saimir Ujkani ka humbur mundesine per te luajtur ne miqesore ndaj Armenise. Portieri i kuqezinjve ka marre ftese nga Xhani De Biazi per kete ndeshje por nuk do te mundet te grumbullohet pasi problemet fizike e ndalojne ta bej kete. De Biazi eshte trishtuar per kete lajm por kohe nuk ka dhe I duhet te gjej nje zevendesues per Ujkanin e demtuar qe mundon ne miqesoren e te merkures ndaj Armenise.


busy
komente