HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 20 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Legjionaret/ Kievo kerkon Mavrajn.
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 28 Gusht 2013 22:47   pdfShtypEmail

mergim mavrajSkuadra italiane e Kievos ka kthyer vemendjen nga shqiptari Mergim Mavraj.Italianet e Kievos ka treguar interes duke i propzuar qendermbrojtesit te jete pjese e formacionit te Kievos. Por skuadra gjermane e Greutherfurther ne te cilen Mavraj luan duket se nuk e kane pritur mire kete lajm ndaj nuk deshirojne ta lene ate te ike,per te perfituar financiarisht prej tij. Megjithate mbyllja e merkatos pritet te sjelle ndryshime.


busy
komente