HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 04 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Ftese zyrtare per Agron Mehmetin
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 29 Gusht 2013 15:16   pdfShtypEmail

Agon MehmetiTrajneri i kombetares shqiptare vazhdon te jete ne gjurmim te talenteve shqiptare qe luajne jashte vendit. Pas disa emrash dhe afrimesh ne skuadren kuqezi De Biazi ka treguar interes dhe per 23 vjecarin Agron Mehmeti i cili aktualisht luan ne kampionatin portugez me Olhanensen. Sulmuesi me origjine shqiptare ka marre ftesen nga kombetarja shqiptare per te qene pjese e formacionit te De Biazit ne ndeshjet kunder Islandes dhe Sllovenise. Ne ditet ne vijim priten zhvillime te reja lidhur me vendimin qe do te marre Mehmeti.


busy
komente