HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Legjionaret/ Etrit Berisha gol trepikesh per Kalmarin
nga AlbaniaSoccer   E diel, 01 Shtator 2013 19:04   pdfShtypEmail

etrit berishaEtrit Berisha ka shenuar nje gol me vlera trepikeshe. Portieri shqiptar I ka dhene fitoren Kalmarit ne ndeshjen ndaj Halmstadit. Takimi eshte mbyllur me rezultatin 1-0 dhe te vetmin gol e ka shenuar Etriti nga pika e bardhe e penalltise. Per Berishen ky pritet te jete takimi I fundit ne Suedi pasi tani pret te transferohet ne Itali tek skuadra e Lazios. Menjehere pas ndeshjes, portieri ka marre rrugen per te ardhur ne Shqiperi ku do te grumbullohet me kombetaren e Shqiperise.


busy
komente