HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Etrit Berisha: Jam i kenaqur qe do te luaj per Lacion!
nga AlbaniaSoccer   E diel, 01 Shtator 2013 22:32   pdfShtypEmail

etrit berishaEtrit Berisha, portieri i kombetares se Shqiperise eshte shprehur i kenaqur qe spekullimet e fundit per kalimin e tij tek Kievo Verona apo Lacio, kane perfunduar me transferimin e tij tek klubi i Lacios.

"Jam i kenaqur qe do te luaj per Lacion ne Serie A. Dua te falenderoj Klubin e Kalmar FF, bashkelojtaret dhe tifozat. Ka qene nje nder i madh per mua qe te aktivizohem per Kalmar FF dhe do me mungoje koha qe kam kaluar tek kjo skuader", theksoi Berisha, pas ndeshjes se tij te fundit me skuadren Suedeze


busy
komente