HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 09 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Legjionaret/ Sadiku ngelet tek Lugano
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 02 Shtator 2013 21:38   pdfShtypEmail

armando sadikuShume skuadra e kerkuan, asnjera nuk e mori dot. Eshte bere zyrtare ne faqen e Luganos, Armando Sadiku do te qendroj te pakten deri ne janar ne Zvicer. Ne merkaton e dimrit bomberi shqiptar do te kerkoj serish nje skuader por deri atehere ka kohe. Sadikun e kerkuan disa ekipe ne Itali, Gjermani dhe Angli por ne fund transferimi tij ngeli i parealizuar.


busy
komente