HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 04 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne Fokus/ Etrit Berisha mund të skualifikohet!
nga AlbaniaSoccer   E martë, 03 Shtator 2013 04:12   pdfShtypEmail

etrit berishaPortieri i kombetares se Shqiperise Etrit Berisha, ka shume mundesi qe te skualifikohet per arsye se ka nenshkruar dy kontrata, nje me Kievon dhe nje me Lacion. Sipas Giorgio De Giorgis, agjentit qe beri te mundur kalimin e lojtarit tek Kievo Verona, kontrata e nenshkruar midis Berishes dhe Kievos ishte depozituar dhe dukumentacioni ishte paraqitur i plote. Por, portieri i kombetares, para dy ditesh nenshkroi edhe nje kontrate tjeter me Lacion.


busy
komente