HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 07 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Komoditet ne kampingun kuqezi
nga AlbaniaSoccer   E martë, 03 Shtator 2013 13:32   pdfShtypEmail

kombetarja ne grumbullimKushte komode, seriozitet dhe shume entuziazem. Ne grumbullimin e perfaqesues kuqezi, gjen nga te gjitha ato qe deshiron. Stafi punon me seriozitet, lojtaret kane entuziazmin e duhur para ndeshjes me Slloveni dhe kushtet jane te mrekullueshme. FSHF ka beret e mundur gjetjen e nje kampingu te perhershem ne Durres, ne nje kompleks privat, aty ku ka fusha per stervitje dhe kushte mjaft te mira. Lojtaret ndihen komod, stafi me ne krye De Biazin gjithashtu dhe tani te gjithe shpresojne tek nje kualifikim i mundshem ne Brazil, enderr e cila i perndjek te gjithe shqiptaret prej disa muajsh. Prej 2 shtatorit kuqezinjte jane grumbulluar dhe po sterviten ne Durres ku do te qendrojne deri ne daten 5 shtator.


busy
komente