HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ I fundit vjen Dallku
nga AlbaniaSoccer   E martë, 03 Shtator 2013 22:32   pdfShtypEmail

armend dallkuMe ne fund ne Durres ka mberritur Armend Dallku. Mbrojtesi ishte i vetmi lojtar qe mungonte ne listen e lojtareve te therritur nga De Biazi qe nuk kishte mberritur ne kampingun kuqezi. Te marten, ai eshte bashkuar me shoket e skuadres dhe ka nisur stervitjen me ta. Mungon i skualifikuar ndaj Sllovenise por do te jete i gatshem ndaj Islandes. De Biazi e vlereson profesionalizmin  e Dallkut, dhe jo ne pak ndeshje i ka besuar atij krahun e djathte te mbrojtjes. Kete takim ndaj Sllovenise pritet ta zevendesoje Andi Lila.


busy
komente