HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Tifozet kuqezi, te enjten drejt Lubjanes
nga AlbaniaSoccer   E martë, 03 Shtator 2013 22:39   pdfShtypEmail

tifozat e kombtaressNje numer i madh tifozesh do te nisen nga Shqiperia e te tjere do ti bashkohen nga e gjithe Europa ne Lubjane. Tifozat kuqezi jane organizuar, dhe te enjten date 5 shtator, do te nisen nga Tirana dhe Durresi me autobuze drejt Sllovenise. Rruga do te jete e lodhshme, por per ta me e rendesishme eshte fitorja. Dy ore para ndeshjes do te takohen ne Lubjane dhe bashke me tifoze te tjere do ti drejtohen stadiumit. Pritet te jene me shume se 2 mije shqiptare ne tribuna dhe spektakli eshte i garantuar.


busy
komente