HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 04 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Legjionaret/ Lece oferte Erjon Bogdanit
nga AlbaniaSoccer   E martë, 03 Shtator 2013 23:18   pdfShtypEmail

erjon bogdaniEdhe pse ka perfunduar zyrtarisht merkato verore, skuadra e Leces i ka bere nje oferte konkrete Erjon Bogdanit. Sulmuesi shqiptar eshte pa skuader dhe mund te regjistrohet per te luajtur dhe nje vit tjeter ne Itali. Skuadra e Leces i jep mundesine bomberit shqiptar te aktivizohet jo ne nivele te larta,  por ne Lega Pro. 36 vjecari ka marre te marten nje oferte ne dore, dhe pritet qe shume shpjet te marre nje vendim.


busy
komente