HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Legjionaret/ Ilir Berisha do te operoje gjurin
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 05 Shtator 2013 16:22   pdfShtypEmail

Ilir berishaNje demtim i para pak koheve do ta detyroje Ilir Berishen ti nenshtrohet nje nderhyrje kirurgjikale. Shpresonte te shpetonte nga bisturia, por nuk ka patur kete fat. Ne faqen e tij personale ne facebook, mbrojtesi i Orebros ne Suedi ka njoftuar fansat e tij dhe miqte per daten e operacionit. Me 9 shtator, Berisha do te operoj gjurin me shpresen se brenda pak kohesh do te rikthehet serisht  i forte si me pare. De Biazi e ka ne planet e tij kete futbollist dhe e ka grumbulluar ne takimin e 7 qershorit ndaj Norvegjise por pa e aktivizuar ne fushe.


busy
komente