HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ 4 mije shqiptare ne Lubjane
nga AlbaniaSoccer   E premte, 06 Shtator 2013 23:29   pdfShtypEmail

tifozat e kombtaressShume tifoz, dekor spektakolar, thirrje ovacione por humbja nuk u shmang. Megjithate tifozet shqiptare ne Lubjane treguan edhe nje here tjeter se jane lojtari i 12 per Kombetaren. 4 mije kane qene ne Slloveni. Atmosfere gjate dites ne Lubjane dhe shume me te zhurmshem edhe ne stadium. "Ju rrini ne Lubjane, ne shkojme ne Marakana", ka qene nje nga parrullat e tifozeve para ndeshjes, por pas saj veshtire se mund te shkojme ne Brazil.


busy
komente