HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 11 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Mungon Agolli, rikthehet Dallku
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 07 Shtator 2013 14:25   pdfShtypEmail

armend dallkuAnsi Agolli eshte i skualifikuar per ndeshjen ndaj Islandes, ndersa Armend Dallku do te rikthehet. Kembemajti kuqezi ka marre karton te verdhe ndaj Sllovenise dhe do ta kete te pamundur te luaje ne Rekjavik. De Biazit i duhet te gjeje zevendesuesin e tij. Ne krahun e djathte do te rikthehet nga pezullimi Armend Dallku i cili eshte ne balotazh me Andi Lilen per kete rol.


busy
komente